Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lomzalo3/public_html/templates/dd_freegames_105/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Administrator
Odsłony: 244

mt: ignore21 kwietnia w ramach Dnia Otwartych Drzwi gościliśmy ósmoklasistów, którzy mogli zapoznać się z ofertą naszego liceum. Uczniowie szkół  podstawowych otrzymali ulotki informacyjne, po czym zostali zaproszeni do zwiedzania szkoły oraz wzięcia udziału w loterii zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. W salach lekcyjnych nasi goście wzięli udział w różnorodnych grach, ćwiczeniach, prezentacjach oraz konkursach przygotowanych przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli. Nasi uczniowie, reprezentujący poszczególne profile klas odpowiadali na liczne pytania dotyczące szkoły, przedmiotów realizowanych na poziomie rozszerzonym oraz atmosfery panującej w naszej społeczności.

Trzeba przyznać, że odwiedzający nas ósmoklasiści mogli naocznie przekonać się o panujących relacjach i otwartości licealistów, przyłączając się do  spontanicznie zorganizowanej przez nich zabawy. Niesamowite wrażenie zrobił znakomicie odtańczony Polonez, do którego przyłączyli się uczniowie i nauczyciele naszego liceum. Z pewnością licznie przybyli goście nie byli zawiedzeni, a Dzień Otwartych Drzwi był kolejnym bardzo udanym wydarzeniem w 3 LO w Łomży.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w to przedsięwzięcie. Serdecznie zapraszamy na fotorelację.      

Galeria FACEBOOK

 #Dzień otwarty 2022  #Dzień otwarty 2022  #Dzień otwarty 2022  #Dzień otwarty 2022  #Dzień otwarty 2022