Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lomzalo3/public_html/templates/dd_freegames_105/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
S.Głasek, K.Orzechowska- Gryguc, K.Gryczewska
Odsłony: 954

 

 
05.12.2019 r. już po raz piąty w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Podczas tego spotkania uczniowie klas pierwszych, drugich i uczennica klasy trzeciej zaprezentowali swoje zainteresowania. Hobby, o których opowiadali to: piłka nożna, animacja, jazda konna, gra na instrumentach muzycznych (akordeon, perkusja, ukulele, pianino). Ponadto dwie klasy pierwsze przedstawiły prezentacje dotyczącą uzależnień oraz zagrożeń internetu. Niesamowitą lekcją empatii była dla wielu wypowiedź uczennicy klasy III a, która opowiedziała o swoim wolontariacie w łomżyńskim hospicjum.
Odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu na plakat profilaktyczny, którego zwycięzcami zostały: klasa Icg i uczennica klasy II e/f. Podsumowany został również realizowany w szkole od lutego br. program profilaktyczny „Sztuka wyborów”.
Całość spotkania uwieńczyło wystąpienie absolwenta naszego liceum, znanego iluzjonisty pana Marcina Narewskiego, który zrobił wspaniałe show, z udziałem także uczniów.

Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki
Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki
Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki
Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki Szkolny Dzień Profilaktyki
Szkolny Dzień Profilaktyki