Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lomzalo3/public_html/templates/dd_freegames_105/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Bożena Konopka, Elżbieta Kaliściak, fot. Tomasz Waldziński
Odsłony: 931

 
15 października w naszej szkole obchodziliśmy w sposób uroczysty Święto Edukacji Narodowej. Tego dnia spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, gdzie na początku akademii pani dyrektor Grażyna Chodnicka wręczyła dyplomy nauczycielom wyróżniającym się w pracy. Jak co roku w naszej szkole odbyło się również ślubowanie uczniów klas pierwszych. W tym roku jest ich aż dziesięć.
Po części oficjalnej obejrzeliśmy humoreski z życia szkoły. Poznaliśmy różne kategorie uczniów oraz nauczycieli. Mimo że były one przedstawione na wesoło, to chyba miały w sobie wiele wiarygodności. Uśmiech na ustach nie tylko pierwszaków pojawił się również podczas oglądania lekcji języka polskiego i religii. W tej ostatniej - stylizowanej na Biblię, mogliśmy zobaczyć między innymi postać diabełka, który raczej bawił, niż straszył. Uzupełnieniem programu były piosenki przygotowane przez szkolny zespół muzyczny, w którym debiutowały nowe osoby - uczniowie klas pierwszych.
Spędziliśmy na pewno tego dnia miłe chwile. Były życzenia, kwiaty i podziękowania. I wypada sobie życzyć, by tak miła atmosfera panowała w szkole każdego dnia.

 

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej