Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/lomzalo3/public_html/templates/dd_freegames_105/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198
Administrator
Odsłony: 30

krew

To już dwudziesty rok organizowania szkolnej akcji honorowego krwiodawstwa w naszym liceum. Z powodu pandemii i obostrzeń z nią związanych, ekipa z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Łomży nie gościła w murach naszego liceum, tylko zaprosiła nas do siebie, do nowoczesnego budynku, który znajduje się przy szpitalu.

 

 

08.10.2021 r. ośmioro śmiałków pod opieką szkolnego pedagoga dotarło do Centrum. Kierowani różnymi motywacjami przeżyliśmy ważną drogę zakwalifikowania się jako dawcy. Uzupełniliśmy ciekawe ankiety, przebrnęliśmy badania, aż w końcu zostaliśmy przykuci do wyjątkowo nowoczesnych foteli. Każdy z nas oddał dopasowaną do naszej wytrzymałości ilość krwi.

Oprócz możliwości ofiarowania innym ludziom leku na lepsze życie, dostaliśmy wiele wspaniałych słodyczy, szczególnie miłą i profesjonalną opiekę oraz wzbogaciliśmy się o zupełnie nowe przeżycia.

Za miesiąc kolejne akcja honorowego krwiodawstwa. Jeśli chcesz, przyjdź do pedagoga i już się zapisz. Wcześniej zapoznaj się z wymaganiami.

Maria Domitrz z klasy III eg

Tego dnia dawcy oddali 2,7 l krwi.

GRATULUJEMY!

 Szkolna akcja honorowego krwiodawstwa  Szkolna akcja honorowego krwiodawstwa  Szkolna akcja honorowego krwiodawstwa  Szkolna akcja honorowego krwiodawstwa